Nedeľa 1.10.2023

Autobusový zájazd LUHAČOVICE

Odchod autobusu je o 7,00 hod. od Domu kultúry na Myjave. Trasa autobusu Myjava - Vrbovce - Uherský Brod - Luhačovice. Predpokladaný návrat medzi 17. a 18. hod.

Upozornenie: Každý účastník musí mať obuv na prezutie do autobusu po skončení turistiky. Vhodné uzavrieť poistenie na cesty do zahraničia.

Cestovné: nečlenovia KST TJ Spartak Myjava 10 €, členovia KST Spartak Myjava obvyklá zľava. Cestovné nie je nutné platiť vopred. Prihlášky u Ing. Gitschinského na tel. 0907 770911. V prípade zlého počasia bude zájazd zrušený. Ak bude o zájazd malý záujem, pôjde malý autobus (23 miest). Preto doporučujeme záujemcom včas sa prihlásiť. V termíne do 24.9.2023 budú mať prednosť členovia KST Myjava. Po tomto termíne už nebudú uprednostnení a prihlásiť sa môžu aj nečlenovia.

Program:
Turistika v okolí Luhačovíc v dĺžke 10 - 14 km (okruh D. Jurkoviča), prehliadka kúpeľov Luhačovice. Každý účastník dostane popis trasy.

mapa trasy "A"______ mapa trasy "B"

Ďalší zájazd je plánovaný na sobotu 14.10.2023 a cieľom by boli Súľovské skaly. Začínalo by sa v obci Hlboké nad Váhom, okolo Hlbockého vodopádu na Roháč a potom cez Súľovské skaly buď po červenej alebo po žltej. Možnosť predĺženia cez Kostoleckú a Manínsku tiesňavu až k autokempingu Manín alebo ísť trasu z Hrabového cez rozhľadňu nad Hrabovým.


Najbližšia akciafoto z akcií
Sobota 23.9. alebo nedeľa 24.9.2023

OKOLO MYJAVY

Na víkend hlásia dážď a preto dlhšia turistika mimo Myjavy nie je plánovaná. V prípade vhodného počasia by sa uskutočnila vychádzka v okolí Myjavy. Odchod o 10,00 hod. od Domu kultúry. Trasa: Myjava - Trnovce - Majtánovci - U Vankov - polder Svacenický jarok - Turá Lúka - Myjava. Dĺžka 9 km.Poniklec

Predbežný plán akcií na r. 2023 možno pozrieť tu